BEZPIECZEŃSTWO DANYCH JEST DLA NAS BARDZO WAŻNE

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH JEST DLA NAS BARDZO WAŻNE

BODtech wie, że bezpieczeństwo danych klientów odgrywa bardzo dużą rolę we współczesnym świecie. Właśnie z tego względu postanowiliśmy jak najszybciej zabezpieczyć naszą stronę certyfikatem SSL. Od dziś możecie dostrzec, że po wejściu na naszą stronę, wyświetla się charakterystyczna ikonka kłódki.

Oznacza to, że połączenie jest szyfrowane, a gdybyście podawali jakieś wrażliwe dane w ramach naszej platformy, to możecie być spokojni o to, że są one chronione certyfikatem SSL. Właśnie takie drobne działania znacząco utrudniają życie wszystkim tym, którzy czekają na dogodną okazję, aby przejąć ważne informacje, jak nasze adresy e-mail czy dane osobowe.

Wierzymy, że zabezpieczenie strony certyfikatem SSL to dopiero pierwszy krok w stronę bezpieczeństwa cyfrowego. Właśnie z tego względu możemy Was też poinformować o tym, że jesteśmy w trakcie wdrażania profesjonalnego audytu bezpieczeństwa zgodnego z RODO.

Takie połączenie doskonale obrazuje Wam, że przykładamy nie tylko ogromną staranność co do jakości wykonania naszych produktów i jakości obsługi, ale dążymy też do tego, aby ta na każdym etapie gwarantowała poszanowanie Waszych danych. Bo wiemy, że prywatność i polityka gromadzenia tylko niezbędnych, dobrze strzeżonych danych ma naprawdę duże znaczenie.