Firma Bodtech Sp. Z O.O. należy do grupy BOD, która działa na całym świecie od 2000r.

Grupa BOD jest jednym z największych producentów szerokiej gamy złączy z fabryką zlokalizowaną w Chinach, która poza produkcją złączy różnego zastosowania, zaworów oraz części do szyb samochodów, autobusów oraz samochodów ciężarowych, zajmuje się również produkcją wyrobów specjalnych elementów pod zamówienie klientów np.: elementy cystern, instalacji produkcyjnych takich jak farmaceutyka, laboratoria, produkcja żywności.

Według potrzeb klientów wykonujemy produkty różnorakiego zastosowania np.: elementy kuchenne, elementy drzwi, okien, bram, maszyn itp.

TECHNOLOGIE PRODUKCYJNE

Firma Bodtech posiada różnego rodzaju technologie produkcyjne np.: odlewnie ciśnieniowe, grawitacyjne, kuźnie oraz odlewanie wysokociśnieniowe. W swojej technologii wykorzystujemy takie materiały jak: stal kwasoodporna, aluminium, mosiądz, znal, oraz inne materiały.

EKSPORT NASZYCH
PRODUKTÓW

Produkty firmy Bodtech eksportowane są oraz w krajach bałkańskich, a także w Turcji Australii, USA oraz Afryce.

NASZE ODDZIAŁY

Firma BOD posiada swoje oddziały w różnych miejscach świata: w Polsce, Niemczech, Afryce z główną siedzibą w Chinach. Grupa BOD rozrasta się o nowe oddziały, aktualnie prowadzone są rozmowy na temat zakupu fabryki w Niemczech oraz otwarcie oddziałów w Czechach oraz Turcji

BODTECH NA TARGACH

Wystawialiśmy się na targach w Niemczech, Polsce, USA. Bierzemy udział w sympozjach, spotkaniach, konferencjach oraz targach na całym świecie

ZAPLECZE MASZYNOWE

Posiadamy maszyny do polerowania śrutowania produktów. W swojej ofercie mamy wulkanizacje gumy różnych materiałów. Posiadamy znakowarki do produktów, np.: grawer, laser czy drukarki atramentowe. W swojej produkcji używamy również spawanie MIG-MAG,TIG.

ZOBACZ WIĘCEJ
POBIERZ KATALOG PDF

CERTYFIKATY

Fabryka posiada certyfikaty jak ISO oraz PED wydane przez TUV Germany. Posiadamy certyfikaty wydane przez jednostki certyfikujące na Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz jesteśmy w trakcie certyfikacji w innych krajach.