Firma Luxecasting Poland Bodtech Sp. z o.o. jest częścią Luxecasting International Group, która działa na całym świecie od 2000 r.

Luxecasting International Group jest jednym z największych producentów szerokiej gamy złączy z fabrykami zlokalizowanymi w Chinach i Niemczech, które poza produkcją złączy różnego zastosowania, zaworów oraz części do szyb samochodów, autobusów oraz samochodów ciężarowych, zajmują się również produkcją wyrobów specjalnych elementów pod zamówienie klientów np.: elementy cystern, instalacji produkcyjnych takich jak farmaceutyka, laboratoria, produkcja żywności.

Według potrzeb klientów wykonujemy produkty różnorakiego zastosowania np.: elementy kuchenne, elementy drzwi, okien, bram, maszyn itp.

Posiadamy cztery centra logistyczno-dystrybucyjne (1 w Chinach / 1 w Polsce / 2 w Niemczech), dzięki czemu oferujemy naszym klientom stałą dostępność szerokiej gamy towarów i możliwie jak najszybsze dostawy w oparciu o sprawny system logistyczny. Dokonujemy potrzebnych formalności dotyczących zamówienia i wysyłki, dostosowując się do wymagań danego kraju. Pozwala nam to zawierać współpracę w niemalże każdym zakątku świata.

TECHNOLOGIE PRODUKCYJNE

Luxecasting Poland Bodtech posiada różnego rodzaju technologie produkcyjne np.: odlewnie ciśnieniowe, grawitacyjne, kuźnie oraz odlewanie wysokociśnieniowe. W swojej technologii wykorzystujemy takie materiały jak: stal kwasoodporna, aluminium, mosiądz, znal, oraz inne materiały.

EKSPORT NASZYCH
PRODUKTÓW

Produkty Bodtech® eksportowane są do całej Europy i krajów bałkańskich, a także do Turcji, Australii, USA oraz Afryki.

NASZE ODDZIAŁY

Luxecasting International Group posiada swoje oddziały w różnych miejscach świata: w Polsce, Niemczech i Chinach. Luxecasting International Group rozrasta się o nowe oddziały, aktualnie prowadzone są rozmowy na temat zakupu fabryki w Niemczech oraz otwarcie oddziałów w Czechach oraz Turcji.

BODTECH® NA TARGACH

Wystawialiśmy się na targach w Niemczech, Polsce, USA. Bierzemy udział w sympozjach, spotkaniach, konferencjach oraz targach na całym świecie.

ZAPLECZE MASZYNOWE

Posiadamy maszyny do polerowania i śrutowania produktów. W swojej
ofercie mamy wulkanizacje gumy różnych materiałów. Posiadamy znakowarki do produktów, np.: grawer, laser czy drukarki atramentowe. W swojej produkcji używamy również spawanie MIG-MAG,TIG.

ZOBACZ WIĘCEJ
POBIERZ KATALOG PDF

CERTYFIKATY

Fabryka posiada certyfikaty takie jak ISO oraz PED wydane przez TUV Germany. Posiadamy certyfikaty wydane przez jednostki certyfikujące na Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz jesteśmy w trakcie certyfikacji w innych krajach.