Luxecasting Poland BODTECH Sp. z o.o. – Innowacyjne Rozwiązania dla każdej dziedziny przemysłu.

Luxecasting Poland BODTECH Sp. z o.o. to firma, która powstała w 2015 roku i jest częścią międzynarodowej firmy, o globalnym zasięgu – Luxecasting International. Firma Bodtech Sp. z o.o.  specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań ale naszą pasją i znakiem rozpoznawczym  . Od momentu naszego powstania, kładziemy nacisk na jakość, nieustanne doskonalenie oraz satysfakcję naszych klientów.

Nasza Misja: Dążymy do dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które nie tylko spełniają, ale także przewyższają oczekiwania naszych klientów. Nasza misja to wspieranie przedsiębiorstw w osiąganiu doskonałości i efektywności w ich dziedzinie.

Oferta: Oferujemy szeroki zakres produktów i usług, obejmujący złącza, węże, części przemysłowe oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne dostosowane do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z czołowymi producentami i dostawcami, aby zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów.

Dlaczego BODTECH?

  • Innowacyjne podejście do rozwiązań przemysłowych.
  • Wysoka jakość i niezawodność naszych produktów.
  • Dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu.Skontaktuj się z Nami: Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania, omówić szczegóły projektu lub dostarczyć dodatkowe informacje na temat naszych produktów. Skontaktuj się z nami, a razem znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej firmy i Twoich potrzeb.

TECHNOLOGIE PRODUKCYJNE

Luxecasting Poland Bodtech posiada różnego rodzaju technologie produkcyjne np.: odlewnie ciśnieniowe, grawitacyjne, kuźnie oraz odlewanie wysokociśnieniowe. W swojej technologii wykorzystujemy takie materiały jak: stal kwasoodporna, aluminium, mosiądz, znal, oraz inne materiały.

EKSPORT NASZYCH
PRODUKTÓW

Produkty Bodtech® eksportowane są do całej Europy i krajów bałkańskich, a także do Turcji, Australii, USA oraz Afryki.

NASZE ODDZIAŁY

Luxecasting International Group posiada swoje oddziały w różnych miejscach świata: w Polsce, Niemczech i Chinach. Luxecasting International Group rozrasta się o nowe oddziały, aktualnie prowadzone są rozmowy na temat zakupu fabryki w Niemczech oraz otwarcie oddziałów w Czechach oraz Turcji.

BODTECH® NA TARGACH

Wystawialiśmy się na targach w Niemczech, Polsce, USA. Bierzemy udział w sympozjach, spotkaniach, konferencjach oraz targach na całym świecie.

ZAPLECZE MASZYNOWE

Posiadamy maszyny do polerowania i śrutowania produktów. W swojej
ofercie mamy wulkanizacje gumy różnych materiałów. Posiadamy znakowarki do produktów, np.: grawer, laser czy drukarki atramentowe. W swojej produkcji używamy również spawanie MIG-MAG,TIG.

CERTYFIKATY

Firma posiada certyfikaty takie jak  ISO i TUV.
oraz certyfikaty wydawane przez jednostki certyfikujące
w Polsce, Anglii, Włoszech, Węgrzech i na Słowacji.