PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI? DLA NAS TO NIE PROBLEM

Pod pojęciem obróbki należy rozumieć proces, który ma na celu dostosowanie produktów do nowoczesnych standardów. Nasza firma specjalizuje się w produkcji precyzyjnie wykonanych złączy, armatury przeciwpożarowej, uchwytów lusterek samochodowych, części do samochodów oraz złączek sanitarnych. Tak szeroki zakres działania grupy BOD dobrze obrazuje, że precyzyjna obróbka nie jest dla nas żadnym wyzwaniem.

W obecnych czasach coraz większą rolę odgrywa technologia wspomagania komputerowego. W naszej fabryce korzystamy nie tylko z programów typu CAD oraz CAM, ale i z ProE oraz UG, które tworzą bardzo szczegółowe, trójwymiarowe plany produktu. Możemy posiłkować się tą technologią przy użyciu takich surowców, jak stal, aluminium, miedź oraz brąz. Decydując się na model obróbki cieplnej warto odnotować, że posiadamy dwie wielofunkcyjne linie do tego typu zastosowań, gdzie najwyższa temperatura może osiągnąć aż 950 stopni Celsjusza.

W zależności od specyfiki produktu możemy wykorzystać model obróbki cieplnej oraz CNC. Są to bardzo popularne, choć nie jedyne technologie w tym segmencie rynku. Obecnie posiadamy aż 300 urządzeń tego typu.

W naszej pracy zapewniamy galwanotechnikę oraz usługi obróbki metali z wykorzystaniem m.in. chromu, niklu, kadmu, miedzi czy żelaza cynkowego. Możemy też wykorzystać metodę konwersji chemicznej, pasywnację oraz elektropolerowanie. To duży zakres możliwości, pośród których klient zawsze może znaleźć coś dla siebie.

Kwestia precyzyjnej obróbki tworzyw to jeden z tych tematów, który trudno wyczerpać w jednym wpisie. Warto jednak mieć na uwadze, że dobrze mieć po swojej stronie partnera biznesowego, który posiada nie tylko wiedzę, ale i sprzęt niezbędny do wykonania szybkiego i w pełni zgodnego z wytycznymi klienta, zamówienia. Duża ilość zamówień tego typu potwierdza, że grupa BOD jest dokładnie takim partnerem w biznesie.