Aktualności

Zatrudniamy!

Nasza firma stale się rozwija. Właśnie z tego względu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko KONSTRUKTORA FORM WTRYSKOWYCH.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 207 odsłony

[PL/EN]Jesteśmy zgodni z wymogami RODO / We're compatibile with EU GDPR Act

Ochrona danych - czy to użytkowników, czy klientów - odgrywa coraz większe znaczenie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się poddać audytowi, który miał sprawdzić, jak dobrze sobie z tymi zagadnieniami radzimy.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 203 odsłony

Mamy certyfikat ISO 9001:2015 / We have ISO 9001:2015 certyficate

W naszej branży duże znaczenie odgrywa nie tylko cena końcowa produktu, ale i zarządzanie nim, od etapu produkcji, aż po model sprzedaży. Słowem, im więcej jakości, tym lepiej. A gdy tej jakości jest wystarczająco dużo, to można ubiegać się o potwierdzenie jej certyfikatem ISO.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 132 odsłony

[PL/EN] BODtech już z certyfikatem MED / BODtech already with MED certificate

Jako BODtech mamy na swoim koncie całkiem sporo certyfikatów, które potwierdzają, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy. Miło nam poinformować, że do tego grona dołącza właśnie kolejny dokument, który potwierdza najwyższą jakość naszych produktów.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 310 odsłony

[PL/EN] BODtech zarejestrowanym znakiem towarowym / BODtech is now registered trademark

Zastrzeżenie nazw handlowych staje się ostatnio coraz częstszą praktyką. Pozwala ono między innymi lepiej chronić zarówno firmy, jak i klientów przed niepożądanymi praktykami handlowymi.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 311 odsłony

[PL/EN] Bezpieczeństwo danych jest dla nas bardzo ważne/Data security is very important to us

Żyjemy w czasach, kiedy coraz to więcej ważnych informacji jest przetwarzanych w sieci. Podajemy swoje dane, telefony kontaktowe czy numery kart płatniczych. Warto upewnić się, że miejsca, gdzie dzielimy się tymi informacjami jest bezpieczne.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 263 odsłony

[PL/EN]Kolejne produkty BODtech z certyfikacją! / New products BODtech gets certification!

Certyfikowanie produktów jest w naszej branży bardzo ważne. Dowodzi ono tego, że nasz asortyment spełnia szereg rygorystycznych norm. W końcowym rozrachunku pozwala to zapewnić o wiele wyższy poziom satysfakcji naszych klientów. A jest to dla nas bardzo ważna sprawa.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 356 odsłony

[PL/EN] Obróbka powierzchniowa metali? Tylko w najwyższej jakości / Metal surface treatment? Only in the highest quality

Pisząc o precyzyjnej obróbce metali, trzeba rozpocząć od tego, do czego jest ona niezbędna klientowi końcowemu. W dużym uproszczeniu, poprawnie wykonany proces ma na celu zwiększenie trwałości wytworzonych w ten sposób narzędzi. I zapewniamy Was, że wykonujemy ten proces wręcz wzorowo.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 192 odsłony

[PL/EN] Odlewane ciśnieniowe w branży złączek, czyli "precyzja ma znaczenie"

Branża złącz i zaworów to jeden z tych segmentów rynku, gdzie precyzja odgrywa kluczową rolę. Między innymi dlatego, że w naszej fabryce wykorzystujemy technologię odlewania ciśnieniowego.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 194 odsłony

Czy odlewnie woskowe wciąż oferują wiele?

Technologia odlewnictwa woskowego jest jedną z technologii precyzyjnych. Wykorzystujemy ją w naszej pracy, bowiem pozwala ona na dokładne formowanie kształtów zgodnych z zamówieniem klienta, które cechuje się także bardzo dużą precyzją wykonania.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 182 odsłony

[PL/EN] Precyzyjna obróbka metali? Dla nas to nie problem / Precision metalworking? For us it's not a problem

Wyspecjalizowane urządzenia, które produkujemy w naszej firmie muszą nie tylko spełniać szereg restrykcyjnych wymagań dopasowanych dla klienta, ale powinny też cechować się jak najwyższą precyzją wykonania. Możemy to zagwarantować dzięki bogatemu zapleczu technicznemu.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 371 odsłony

Jesteśmy w social-mediach

Media społecznościowe cieszą się coraz większą popularnością. Chcąc dzielić się z Wami wszystkimi nowościami z życia firmy, zdecydowaliśmy się dołączyć do dwóch popularnych platform.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 251 odsłony