OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA METALI? TYLKO W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wytrzymałe narzędzia odgrywają kluczową rolę w niemal każdym aspekcie otaczającej nas rzeczywistości. Jeśli złączka wykonana jest nieprofesjonalnie, to zazwyczaj dowiemy się o tym bardzo szybko. Technologia precyzyjnego obrabiania metali pozwala też na obniżenie strat materiału oraz na zwiększenie odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Można więc powiedzieć, że jest to proces, który powinna wykonywać firma, która się na tym bardzo dobrze.

W ramach grupy BOD wykonujemy profesjonalną obróbkę metali z wykorzystaniem galwanotechniki. Bez żadnego problemu radzimy sobie ze zwiększeniem wytrzymałości tworzyw chromowanych, a także niklu, kadmu, miedzi, cynku, srebra czy żelaza. Korzystamy też z technologii pasywnacji oraz fosforowania i powlekania stali węglowej oraz stopów aluminium.

Dzięki zastosowaniu tak szerokiego wachlarza możliwości, możemy zapewnić, że zakupione u nas produkty będą spełniały szereg rygorystycznych norm. Właśnie ta zgodność z normami takimi jak GB, SAE, DIN, EN czy ISO, a nie tylko obietnice są gwarancją tego, że kupujecie u nas produkt, z którego będziecie zadowoleni.